پیشنهاد آژانس های مسافرتی؛ تور آنتالیا و تور کوش آداسی!

تور تایلند ؛ یادتان نرود لباس مناسب بیاورید! چه تابستان چه زمستان!

تور تایلند و سفر با خیال راحت ! دغدغه ای که اکثر خانم ها و آقایان دارند، پوشاک است؛ مخصوصا اگر پای سفر در میان باشد. دغدغه ای که از آن می گوییم مثلا انتخاب مناسب لباس و کفش و غیره است. برای اینکه سفر مانند خانه آدم نمی باشد و به عبارتی کلی باید راحت بود و احساس راحتی کرد. اینجاست که آژانس مسافرتی پارادیس سیر پارسیان به شما چند نکته از این جهت را یادآوری می کنید تا در سفری که در پیش دارید، احساس ناراحتی نکنید.

 پوشاک مناسب در تور تایلند

جالب است، اما در سفری که با تور تایلند دارید ،کیف سفر بسیار مهم است! برای دانستن دلیلش ادامه را بخوانید…

یکی از این مهم های سفر کیف است و نیز کیف سفر هم باید جادار باشد و هم سبک؛ این دو ویژگی میسر نیست مگر اینکه شما کیف های پارچه ای را برای سفر انتخاب کنید. در میان کیف‌ های پارچه‌ای بهتر است نمونه‌ ای را انتخاب کنید که دسته بلند برای یک‌ طرفه انداختن کیف و بند پشتی برای استفاده به شکل کوله‌ پشتی را داشته باشد. با چنین کیف راحتی امکان پیاده روی راحت به شما داده می شود.

خیلی ها در سفری که با تور تایلند دارند، به علت آب و هوای گرم، ترجیح می دهند که از شال نخی و خنک استفاده کنند!

همه ما توافق داریم که گرمای تابستان، آزاردهنده‌ ترین بخش یک سفر تابستانی می باشد، بدتر از آن هم این است که با ماشین سفر می کنید. اینجاست که می‌ توانید با انتخاب لباس‌ های خنک و تابستانی از آزار گرما کم کنید. برای سفر با ماشین، شال انتخاب بهتری نسبت به روسری است چون گرمای کمتری دارد و امکان بستن به شیوه‌های مختلف را به شما می‌دهد. شال با رنگ روشن انتخاب کنید، ولی بدانید سفید رنگ مناسبی نیست چون کم کم در آخر سفر می بینید که به رنگ خاکستری تبدیل شده است.

شلوار ورزشی نخی بهترین گزینه در تور تایلند …

می دانید بهترین گزینه سفری راحت چیست؟ جالب است، اما شلوار نخی بهترین انتخاب است. یک شلوار نخی، با برش آزاد بهترین انتخاب برای سفر یک تا چند ساعته در ماشین است.

تیشرت نازک سفید در تور تایلند را فراموش نکنید!

در سفر تابستانی رنگ روشن بپوشید. رنگ روشن گرما را از شما دور و احساس خنکی و شادابی بیشتری در شما ایجاد می‌کند. تی‌شرت سفید انتخاب خوبی است چون با انواع شلوارهای اسپرت و مناسب برای سفر هماهنگی دارد. فقط حواستان باشد نخی باشد چون اگر پلاستیک باشد، دردسرتان دوبرابر می شود.

عینک آفتابی مناسب که محافظ چشمان شما در سفر می باشد!

کفش راحتی به همراه مانتو نخی گشاد، ترکیبی ساده و بسیار راحت و نیز خنک!

شما به یک کفش راحت احتیاج دارید ولی نه کفش‌های ورزشی که بستن و بازکردن بند، راحتی سفر شما را تحت‌ تاثیر قرار می‌ دهد. فراموش نکنید کفی طبی و استاندارد این کفش مهم است. بعد از کفش شما احتیاج به مانتویی آزاد ولی نه گشاد، سبک و خنک دارید. مانتوهایی که مدل پیراهن مردانه هستند، انتخاب راحت و خوبی محسوب می‌ شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *