جزیره فایی تور تایلند

تور تایلند و تفریحات جدید و عالی در یک جزیره بی نظیر و زیبا!

تور تایلند معرفی یک جزیره زیبای دیگر را در نظر گرفته که از عالی ترین مکان های این کشور هم می باشد. همانطور که می بینید دوباره قرار است به یک جزیره برویم، جزیره در زبان تایلندی کو می گویند، که در ابتدای نام جزیره می آید مانند همین جزیره، کو فایی. برای بازدید آماده باشید که بهترین جا را برای تفریح و تعطیلات انتخاب کرده ایم. جزیره ای دیدنی که تنها با دیدن عکس هایش هوس دیدن به سرتان می زند. با ما همراه شوید تا درباره فایی بیشتر بدانید.

جزیره فایی در تور تایلند

جزیره فایی که معرفی کردیم، با شگفتی هایی که دارد شما را هم شگفت زده خواهد کرد. این جزیره در 14 کیلومتری غرب پاتایا واقع شده است و با جزیره کولن تنها 7 کیلومتر فاصله دارد؛ یک جزیره با شنی سفید و زیبا. یک گارد حفاظتی در جزیره تعبیه شده که البته برای این است که تحت نظر نیروی دریایی سلطنتی تایلند می باشد، یکی از خارق العاده ترین و زیباترین نواحی غواصی هم در این منطقه است که دارای تپه های مرجانی عالی است؛ از دست ندهید که جذابیتش برای یک دو دقیقه نیست، ماندگار و دیدنی است. درباره گردشگرانی که به کو فایی سفر می کنند، این جزیره دوست داشتنی، باید گفت که دسترسی به مرکز توریست Ko Phai یا جزیره فایی به عبارتی واقع در هتل فیلیپر لاج Flipper Lodge مرکز پاتایا نیز بسیار آسان است.

جزیره فایی

این جزیره همان طور که گفتیم تحت نظر نیروی دریایی سلطنتی تایلند می باشد که باعث شده است از جاذبه های دیدنی و شگفت انگیز این منطقه لذت ببرید، و نیز از زیبایی های بکر و دست نخورده آن استفاده کنید. اگر دوربین عکاسی همراهتان دارید که تا دستتان می آید عکس بگیرید؛ مطمئن باشید عکس هایی کاملا هنری در می آید که خودتان هم باور نمی کنید. در واقع یکی از سرگرمی هایی هم به حساب می آید که می توانید مشغولش شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *