تور ارمنستان را به یک سفر امن و ایمن تبدیل کنیم البته با نکات زیر!

تور ارمنستان که تجربه گردشگران بسیاری می باشد و خیلی ها هم در سفری که با تور ارمنستان داشته اند، از تجربیاتشان گفته اند، مثلا اینکه در سفر به ارمنستان چه اصولی را حواسمان باشد و چه نکاتی را در نظر داشته باشیم تا یک سفر دلپذیر تر داشته باشیم. پس برای اینکه یک سفر بسیار خاطره انگیز با لحظاتی شاد داشته باشیم باید به یکسری نکات توجه کنیم تا مشکلی در سفر برایمان پیش نیاید.توصیه های سفر با تور ارمنستان

گردشگرانی که سفرشان را با تور ارمنستان شروع کرده اند، باید به یکسری نکات در این کشور توجه داشته باشند :

– اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم ایروان یک شهر کاملا امنی است ولی هنگام پیاده روی در شب باید حواسمان به دزدها و جیب بر ها باشد.

– در مقابل دستگاه های خود پرداز یکسری کلاهبرداران را می بینید که مشغول فروش کارت های اعتباری تقلبی هستند.

– بهتر است زنان شب ها به تنهایی از جایی بازدید نکنند.

– در فرودگاه ها اگر با رانندگانی رو به رو شدید که ادعا می کردند از تاکسی های مخصوص فرودگاه هستند، به حرفشان اعتماد نکنید که از شما دو برابر یا سه برابر پول تاکسی را دریافت می کنند.

– غذاهای ارمنی اغلب بهداشتی و سالم می باشند، اما ارمنی ها عادت دارند که غذای زیادی به شما تعارف کنند، زیاده روی نکنید.

– آب نوشیدنی هم اگر خواستید، نگران نباشید که آب های شیرهای لوله کشی شده شان سالم هستند، چون مستقیم از آب کوه ها سرچشمه می گیرند. ولی آب های معدنی هم اگر خواستید می توانید تهیه کنید.

– حواستان باشد که در مکان های عمومی سیگار نکشید که ممنوع می باشد. با وجود این، تعداد سیگاری های ارمنستان از کلیه کشور های اروپای بالاتر است. در کافه های سرباز ا گر زیر سیگاری دیدید، می توانید سیگار بکشید.

– فرهنگ ارمنی های بسیار شبیه اروپایی ها می باشد.

– سعی کنید راجع به مسائل فرهنگی و سیاسی آذربایجان و نا گورنو-قره باغ صحبت نکنید، زیرا ارمنی های بسیار نسبت به این موضوع حساس می باشند. موضوع نسل کشی ارمنی های نیز از مسائل حساس برای ارمنی های می باشد.

– هنگام ورود به کلیساها، لباس های مرتب و پوشیده بپوشید و به آرامی صحبت کنید. به خاطر داشته باشید که سفر به ارمنستان می تواند تجربه ای به یاد ماندنی و شیرین در زندگیتان باشد . توصیه می کنیم که پیش از سفر، بیشتر درباره این مقصد مسافرت تان مطالعه نمایید تا با آ گاهی بیشتری برنامه ریزی تان را به انجام برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *