تور ارمنستان اعلام می کند : انجمن رزهای شناور آمریکایی ارمنی به 127 امین ترونمنت رژه رها پذیرفته شد!

تور ارمنستان گردشگران و مسافرانش را به یک رژه بسیار جذاب می خواهد ببرد. AARFA افتخار این را دارد که اعلام کند برای دومین بار در تورنمنت رژه رزها پذیرفته شده است. 127 امین تورنمنت در 1 ژانویه در سال 2016 برگزار خواهد شد که طی این چالش بزرگ، این پروژه ای بسیار بزرگ خواهد بود. که با اعضایی توانا و مستعد این تورنمنت یک موفقیت خواهد بود.

این مسابقات گل رز به عنوان تلاش های تبلیغاتی آغاز شده است. در زمستان سال 1890، اعضای کلاب همسایه های قدیمی سواحل شرقی شان را به یک تعطیلات اواسط زمستان دعوت کرده است، جایی که بازی هایی مثل ارابه رانی، چوگان،و غیره هم به آن ها پرداخته می شود. به خاطر آب و هوای گرم کالیفرنیا و فراوانی گل های تازه، حتی در زمستان، این کلاب تصمیم گرفت که مراسمی دیگر هم به این مراسم اضافه کند. یک رژه ای از حمل صدها شکوفه هایی که طراحی شده اند. این تازه شروع تورنمنت مشهور جهانی رژه گل های رز بود.

تور ارمنستان رژه گل های رز

AARFA تصمیم گرفته است تا چیزی به نام ” ارمنستان را کشف کنید ” را به عنوان یک مقصد برای ماجراجویی تازه با شما به اشترام بگذارد.

چنین شناوری که پر از گل است متعلق به هر ارمنی می باشد که در آمریکا و یا در سراسر جهان هستند. صد سال پیش، تورنمنت گل های رز را آقای Pashgian انتخاب کردند، یک فرد ارمنی آمریکایی، به عنوان مارشال بزرگ، و در حال حاضر جامعه ارمنی آمریکایی در نهایت می خواهد روی این شناور به نمایش در بیاید.

تور ارمنستان را در چنین ماجراجویی تازه ای تجربه کنید و به بهترین خاطرات سفرتان تبدیل کنید. نه تنها امسال که برگزار شد، در سال های بعد هم امکان برگزاری چنین مراسماتی هست، پس حتما شرکت کنید و چنین منظره زیبایی را به یک خاطره ماندگار تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *