موزه هنرهای مردمی ارمنستان

تور ارمنستان یا  Armenia tour را همه می دانید که از پر طرفدار ترین تور های گردشگری در ایران می باشد. درباره انواع تور ارمنستان هم که شنیده اید، تور زمینی و تور هوایی ایروان که خیلی هم از آن ها هم استقبال می شود. هم چنین در این بخش از سایت اطلاعاتی در مورد تور ارمنستان و با آپشن های متفاوت در اختیار شما قرار داده ایم. هم چنین شما می توانید بهترین قیمت تور ارمنستان  و اقامت در ارمنستان را از ما بپرسید و بدون شک با این اوصاف، بهترین خدمات را به شما ارائه می کنیم و خاطره ای فراموش نشدنی از این تور را در خاطرات شما ثبت می کنیم تا همیشه آرزوی این را داشته باشید تا با این تور سفر کنید.

حالا که از تورهای مسافرتی مطلع شدید و تصمیمتان را گرفته اید، در سفر به ارمنستان درباره موزه مردمی این کشور شنیده بودید؟ موزه هنرهای مردمی بسیار زیبا می باشد و برای عاشقان و علاقمندان به لوازم سنتی بسیار مناسب است و سرگرم کننده.

موزه های مردمی در تور ارمنستان

در واقع طبق سفرنامه ها و خاطرات بسیاری از دوستان و مسافران عزیز، این موزه بسیار زیبا است و با ورود به این موزه انگار که هانند این است وارد نمایشگاهی همچون صنایع دستی و سنتی ایرانی شده اید. البته قابل ذکر است که تفاوت هایی این بین است، اما اصولا صنایع دستی و سنتی در همه جای دنیا حس خوبی به آدم می دهد و سفری به گذشته را به همراه دارد.

موزه هنرهای مردمی این کشور در سال ۱۹۷۸ جهت محافظت و توسعه سنت های عملی، تزئینی و هنرهای زیبای مردم ایروان بنیان نهاده شد. این موزه شامل حدود ۱۲۰۰۰ اثر می باشد که شامل قلاب دوزی، نقره‌جات، آثار چوبی، اشیاء سنگی و طلاجات، سرامیک، فلزكاری، فرش و قالیچه می شود. همچنین آثار هنرمندان خود آموخته در بخش نقاشی‌ ها و هنرهای عملی و تزئینی نگهداری می‌شوند. این موزه با این آثار نفیس به یکی از دیدنی های ارمنستان تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *