گالری عکس کودکان ایروان ارمنستان

حالا که سفر با تور ارمنستان با یک ماژیک قرمز در تقویمتان علامت خورده، باید آماده سفر شوید. همچنین باید بگوییم که برای راحتی خود حق انتخاب دارید  که با کدام پرواز سفر کنید!

اما یکسری چیزهای دیگری هم در سفر باید در نظر بگیرید. اینکه کجا بروید و از کجاها دیدن کنید. کارتان را راحت می کنیم و پیشنهاد می کنیم که به گالری عکس کودکان در تور ارمنستان سری بزنید و یکی از جاذبه های دیدنی ارمنستان را ببینید؛ البته اگر به کودکان هم علاقه دارید مطمئنیم بیشتر وقتتان در این گالری می گذرد، اما قبل از آن توصیه هایی را به شما داریم سپس سری به این گالری می زنیم.

گالری عکس کودکان ایروان ارمنستان

برای رفتن باید بدانیم که در این سفر چه امکانات و چه چیزهایی باعث آرامش خاطر ما می شود و اینکه با توجه به علایق وسلیقه خودتان می دانید که بهترین پکیج تور مورد نظر کدام است و انتخاب با شماست. به طور مثال با چه پروازی سفر کنیم که برای ما مناسب باشد و همین طور چه هتلی را انتخاب  کنیم که به مکان های گردشگری و تفریحی ، بازار ها ، رستوران ها ، وسایل حمل ونقل و مرکز شهر نزدیک باشد. این هتل ها را باید به گونه ای انتخاب کنیم که مطابق سلیقه و خواسته ما باشد تا آنجا مکانی مناسب برای آرامش و استراحت باشد و اینکه در یک کلام امکانات کاملی را در اختیار ما بگذارد.

و اما بعد از این راهنمایی ها حتما تصمیم گرفتید که برای سفر چه کنید و چه پروازی انتخاب کنید، حالا نوبت بازدید از گالری عکس کودکان ایروان است که برای اولین بار در جهان در ساختمان شماره 13 در گوشه ای از خیابان آبویان و خیابان سایات نووا برگزار شده است. ساختمان بزرگی است که یکی از موزه های این کشور هم می باشد که شامل نمایشگاه ، کارگاه های آموزشی ، یک توپ کنسرت و یک کتابخانه است. این نمایشگاه تشکیل شده از آثار کودکان از جمهوری های شوروی ، بلغارستان ، چکسلواکی ، GDR ، مجارستان ، لهستان ، رومانی ، یوگسلاوی ، انگلیس ، فرانسه ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، هند و ژاپن که آثار این بچه ها را به نمایش گذاشته اند.

این گالری جذاب یکی از دیدنی های ارمنستان می باشد که هم برای بزرگسالان و هم کودکان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *