تور آنتالیا ما اقامتی خوش و عالی برای شما عزیزان آرزو می کند، اما این بار در یک هتل بسیار لوکس و دیدنی به نام هتل ریکسوس.

تور آنتالیا که همیشه برای شما یک سورپرایز عالی در بر دارد، این دفعه هم یک هتل شیک دیگری در آنتالیا را به شما معرفی می کند. در واقع در بین هتل های آنتالیا که پیشنهاد می شود، همه شان خوب هستند، اما بد نیست همه این هتل های خوب را در تور آنتالیا بشناسیم تا حداقل خیالمان از بابت جایی که می خواهیم استراحت کنیم راحت باشد. جالب است بدانید که ریکسوس با حق بیمه ای که به آن تعلق گرفته، به طور کامل بازسازی شده است، و در سال 2014 به عنوان لوکس ترین هتل معرفی شد و بیشتر هم به خاطر این بود که دارای درختان کاج، فندق، و خیلی درخت های دیگر بود که در کنار دریای مدیترانه در بلک یافت شده بودند. هتل ریکسوز به اندازه 650 متر طول می باشد و عرض آن به 100 متر می رسد که شامل منطقه خصوصی ساحل می شود و برای مهمانانش آفتابی دلپذیر را فراهم می کند.

هتل ریکسوس در تور آنتالیا

از مهمترین ویژگی هایی که این هتل را در بین بسیاری از شما محبوب کرده است به خاطر تروی آبی می باشد، بزرگترین پارک آبی که در ناحیه شرق مدیترانه دیده می شود. زیباترین وجه دیگرش بر می گردد به بازی های آنلاینی که در اختیار افراد علاقمند قرار گرفته و خیلی هم طرفدار جمع کرده، آن هایی هم که عشق خرید و این برنامه ها هستند، یک خیابانی آنجا هست که می توانید اجناس برند را پیدا کنید و تا می توانید بخرید. از جذابیت های هتل که با ارزش ترین چیز ما را فراموش نکرده است، امکاناتی برای بچه ها را دارا می باشد. زمین های بازی بسیار متنوع، استخر، و نیز سرویس های نگهداری از کودکان که فقط هم برای بچه ها تدارک دیده شده است. 10 زمین تنیس استاندارد بین المللی در ریکسوس پرمیوم بلک وجود دارد و یکی از آن ها برای یک عرصه طراحی شده است که 1000 تماشاگر را در خود جای می دهد. ریکسوس پرمیوم انواع امکانات بهداشت و SPA ارائه می دهد، که برای میهمانان جوان نیز تهیه دیده شده است.

در هتل ریکسوز مفهوم جدیدی از سرگرمی را تجربه خواهید کرد. فعالیت های سرگرم کننده ای در نظر گرفته شده است که طبق نظر شما تغییر کرده است و در واقع ایده شما از هتلی کلاسیک و تعطیلاتی تکراری را به نوعی مدرن تر و جذاب تر تبدیل خواهد کرد. در طول روز مهمانان ویژه می توانند از تروی آبی منحصر به فرد ریکسوز لذت برده و نمایش متنوعی از انواع انیمیشن را مشاهده خواهید کرد. شب ها در ریکسوس پرمیوم به فستیوال ها و یا جشنواره هایی تبدیل می شود که به کمتر از ونیز و ریو نیستند. در کنار استخر شاهد نمایش آکروبات کنیا و چین هستید که بسیار مشهور می باشند. هتل Rixos، در 5 کیلومتری شهر لارا واقع شده و فقط 1 کیلومتر از نزدیک ترین مرکز خرید فاصله دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *