تجربه ای جدید در رستوران های کوش آداسی

تجربه ای جدید در رستوران های کوش آداسی

از بین گردشگرانی که به ترکیه سفر کرده اند، اکثرشان از رستوران های استانبول و آنتالیا گفته اند، اما در این بین هم صحبت از رستوران های کوش آداسی بسیار می شد. یکسری از آن هایی که تور کوش آداسی را انتخاب کرده بودند، و از برنامه های این تور می گفتند، خیلی از رستوران های کوش آداسی می گفتند، تقریبا بعضی از آن ها از یکسری رستوران های آن که تجربه کرده بودند، بسیار راضی بودند. حال به گفته همان عزیزان و هم چنین سایت های ترکیه ای به شما چند رستوران را پیشنهاد می کنیم، در صورتی که مایل بودید سری بزنید؛ ضرر ندارد و شاید تجربه ای جدید و ماندگار باشد.

تجربه ای جدید در رستوران های کوش آداسی

Degirmen

اينجا بيش از یک رستوران است. Degirmen یک پارک طبيعي واقعی در خارج از كوش آداسی، و در جاده Dileki Mili Parki قرار دارد. رستوران توسط زيبايی های طبيعی دلپذير، باغ سبز و استخر بزرگ پر از اردک و مرغابی كه توسط يک پل طنابی می توان از روی آن رد شد احاطه شده است Degirmen. با توجه به فضايی كه دارد مناسب خانواده ها و كودكان است. در Degirmen يک كافه، نانوايی، اصطبل، باغ وحش با بسياری از حيوانات مانند اسب، طاووس، الاغ، مرغ، بز، خرگوش و حتی شتر وجود دارد. دكور سنتی رستوران يكی ديگر از زيبايی های اينجا است. اين رستوران در تمام طول سال باز است. قيمت: انواع پيش غذا و خوراک از 4.35 تا 17 دلار است.

Tarihi Çinar Balik

در فضای باز تراس بنشینید و از مناظر زیبای دریا لذت ببرید. این رستوران چندین سال است که مشغول به کار است. در ابتدا به عنوان رستوران ارائه کننده خوراک های گوشتی فعالیت می کرد، اما بعد از مدتی خوراک های دریایی نیز به منوی آن اضافه شد. در این رستوران ماهی پخته شده در نمک را امتحان کنید. البته قبل ار آن با یک بشقاب Prawns از خود پذیرایی نمائید. قيمت: انواع پيش غذا و خوراك از 6.95 تا 10 دلار و ماهی به از کیلویی 17 دلار به بالا است.

  Saray

این رستوران در قلب شهر کهن کوش آداسی قرار گرفته است. با گذر از پیچ و خم کوچه های تنگ و ساختمان های تاریخی می توانید خود را به آن رسانده و از منوی متنوع آن لذت ببرید. در فضای رستوران و حیاط باغ گونه آن می توانید گرمای واقعی و مهمان نوازی ترکی را تجربه نمائید. منوی رستوران شامل خوراک های ترکی و بین المللی می باشد.

  Ayhan Usta

در این رستوران بیشتر خوراک های سنتی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. البته در منو آن می توانید خوراک های بین المللی و دریایی و انواع نوشیدنی های معروف ترکیه را نیز بیابید.

  Some Where Else

منوی این رستوران شامل غذاهای ترکی می باشد .

  Golden Boys Restaurant

منوی این رستوران شامل غذاهای بین المللی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *