بهشت پوکت

پوکت از جمله شهرهای ساحلی و زیبای تایلند است که به دلیل سواحل و خلیج های زیبا و جذابش به بهشت تایلند معروف شده است. سواحل پوکت همگی برای شنا و تفریحات ساحلی مناسب هستند. از همین رو این سواحل برای مسافران تور پوکت از اهمیت بالایی برخوردارند.

ساحل کاتا

ساحل کاتا نمونه ای از سواحل زیبا و دلچسب پوکت است. فاصله این ساحل تا شهر پوکت حدود 17 کیلومتر است ، که مسافران و گردشگران تور پوکت می توانند با تاکسی به این ساحل سفر کنند. ساحل کاتا به دوبخش کاتا بزرگ و کاتا کوچک تقسیم میشود.محلی مناسب برای شنا و غواصی کردن. علاوه بر این مغازه ها و فروشگاه ها و همچنین رستوران و کافه های زیادی در اطراف این ساحل برای ارائه خدمات به مسافران تور پوکت می باشند.

هات کارون

هات کارون که در نزدیکی کاتا واقع شده دارای تپه ای کوچک است که دارای سه خلیج می باشد. خلیج کاتا نای و خلیج کات و خلیج کارون که هرکدام دارای زیبایی خاصی می باشند.

داینو پارک مینی گلف

پارکی زیبا برای انجام ورزش پرطرفدار گلف که در کنار هتل مارینا خات تیت واقع شده است. این پارک در منطه هات کارون قرار دارد از همین رو توریست های تور پوکت می توانند هم از تفریحات این پارک لذت برده و هم به ساحل کارون دسترسی داشته باشند. این پارک همه روزه از ساعت 10صبح تا ساعت 24 شب آماده ارائه خدمت به مسافران می باشد.

هات نایهان

این ساحل در نزدیکی شبه جزیره پاروم تبپ و در فاصله 18 کیلومتری از شهر پوکت قرار دارد. مسافران با اجاره کردن قایق میتوانند به این ساحل سفر کنند.این قایق ها ابتدا مسافران را به ساحل راوای برده و از آنجا به هات نایهان که حدود 3 کیلومتر با ساحل راوای فاصله دارد ، می برند. پشت این ساحل دریاچه کوچکی قرار دارد. گردشگران می توانند همزمان هم در آب دریا شنا کرده و هم در آب کم عمق دریاچه. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که این منطقه از ماه پنجم تا دهم میلادی به دلیل مواج شده و طوفانی شدن دریا برای شنا کردن مناسب نمی باشد.

خلیج سین

در نزدیکی ساحل نیهان خلیج سین قرار دارد. این خلیج به سنگ های ریز و شن های سفید مشهور است. بسیاری از مسافران تور پوکت برای جمع آوری این سنگ های زیبا به این خلیج می آیند. همچنین هتل یاشت گلپ در این خلیج واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *