ماه رمضان در ترکیه چه اتفاقی می افتد؟

بهترین زمان حراج در تور استانبول

شاید در گوشه و کنارها یا در کنار دوستان و یا حتی از طریق پیامک هایی باخبر شده باشید که در مرکز خریدی در منطقه ای از شهر حراجی می باشد. شاید هم دوستی در خارج از کشور داشته باشید و شما را از حراجی های آنجا مطلع سازد و شما را وسوسه کند تا سری به مراکز خرید آن جا هم بزنید؛ یکی از همین مکان ها تور استانبول می باشد. دلایل زیادی برای انتخاب تور استانبول وجود دارد از جمله بازدید از دیدنی های استانبول که شامل آثار تاریخی و موزه های متعدد می شود ، تجربه تفریحات استانبول که بسیار متنوع و برای همه سنین هستند و یا خرید از مراکز خرید استانبول که لذتی وصف ناشدنی دارد و شما می توانید در این مراکز به شعب برندهای معروف دنیا دسترسی داشته باشید . اما از آنجا که حراج های استانبول بسیار مشهور هستند، افراد زیادی مایلند تور خود را در بازه زمان حراج در استانبول انتخاب کنند تا در واقع با یک تیر دو نشان زده باشند. البته ما به کسانی که قصد چنین کاری دارند توصیه می کنیم از مدت ها قبل اقدام به رزرو هتل های استانبول نمایند تا با خیال آسوده از بابت محل اقامت، به خرید بپردازند.بهترین زمان حراج در تور استانبول

اما بین همه این شلوغی ها، یک سوال برای شما پیش می آید که بهترین زمان حراج در استانبول چه وقتی است ؟ باید صادقانه بگوییم حراج در استانبول هیچ تاریخ خاصی ندارد، شاید از این حرف شوکه شوید اما واقعیت این است چون هیچ مرجع قانونی ، زمان حراج را در استانبول تعیین نکرده است ، پس این دوره ثابت نیست. اما در پایان هر فصل حتما حراج خواهد بود .

 برخی از مارک های معروف برای هر فصل خود ، طرح های جدیدی را در اختیار دارند. بنابراین در روزهای پایانی هر فصل حراج می زنند و اقلام فصل گذشته را با قیمت مناسب و حداقل عرضه می کنند.  البته برخی از مارک ها نیز سال را به دو قسمت تقسیم می کنند و در پایان هر نیمه حراج می زنند. البته نباید عیدهای مختلف و روز های مهم در فرهنگ مردم ترکیه را نادیده گرفت که بهانه ای برای برپایی حراج می باشد.  روز مادر، روز ولنتاین، عید فطر و فروش ویژه سال نو از مهم ترین زمان های حراج در استانبول هستند.

فروش ویژه و حراج های زمستانه استانبول از اواسط ماه دسامبر و یا در اوایل ماه ژانویه شروع می شود. این تخفیفات از ۳۰% شروع و تا ۵۰% بالا می رود. برخی مارک ها از این مقدار بیشتر تخفیف می دهند و در بازه حراج، درصد تخفیف را تغییر نمی دهند.

 زمان حراج تابستانه در استانبول هم اساسا هنگامی شروع  می شود که درجه حرارت رو به افزایش است که معمولا آغاز ماه ژوئن یا همان هفته اول تیر می باشد. حراج ویژه فروشگاه های ال سی وایکیکی  دراستانبول یکی از مثال هایی می باشد که بد نیست سری هم به آنجا بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *