بروخه

از شهر های مرکزی کشور بلژیک که در منطقه فلاندری غربی این کشور واقع شده است، بروخه یا بروژ است که یکی از بزرگ ترین شهر های این منطقه می باشد و بسیار خاطره انگیز و زیبا می باشد. نام این شهر زیبا به معنی بندر یا بارانداز می باشد.

این شهر در حالی که بسیار کوچک است اما زیبایی خاصی در این شهر وجود دارد، و باعث شده است که مرکز استان فلاندری غربی محسوب شود. این شهر که از زیبایی آن بسیار می گوییم، از طرف یونسکو به عنوان یکی از شهرهای تاریخی انتخاب شده است که باید حتما تحت حفاظت کامل باشد.

از دیگر خصوصیات این شهر بسیار زیبا باید گفت که کلان‌ شهری در یک کشور پرزرق و برق نیست، بلکه شهری کوچک می باشد که در کشوری کوچک جای گرفته است.

بروخه

نمایی زیبا شهر بروژ

مشخصه ای که زیبایی این شهر را دو چندان کرده است، به زیبایی اصلی این شهر برای معماری روستایی و قرون وسطی در آن بر می گردد.

اگر می‌خواهید تأثیر سفر در زمان را احساس کنید، این شهر یکی از راه‌ های تجربه این تاثیر می باشد و انجام آن می تواند این حس را برای شما به ارمغان آورد.

دلیل این که این شهر را برای این سفر پیشنهاد می کنیم، دلیلش این است که شما را به قرن ۱۹ میلادی برده و به عبارتی سفری در زمان به صورت واقعی را برای شما فراهم می کند.

همان طور که این شهر و موقعیتش را برای شما شرح دادیم بسیار بزرگ می باشد و به دلیل این که شهری است بیضی شکل با جمعیت کم، و اینکه توسط یک کانال احاطه شده است، باعث شده است کوچه‌ هایی در این شهر به وجود آید و این شهر را به شکل غیر قابل‌ تصوری، رومانتیک و شاعرانه جلوه دهد و به همین دلیل سفری خاطره انگیز و به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

بیشتر معماری‌ های باستانی شهر هنوز دست‌ نخورده است و سالن کنسرت و تئاترها کلاس خاصی را به این شهر می‌دهد. به خاطر وجود چشم‌اندازهای وسیع در تمام این شهر، یک بهشت برای عکاسی در سطح شهر فراهم شده است. این شهر که به عنوان ونیز شرقی شناخته می‌شود، در اروپای مرکزی قرار دارد و سفر به کشور بلژیک، بدون شب نشینی در این شهر کامل نمی‌ شود؛ از این رو به گردشگران پیشنهاد می شود که این سفر به یاد ماندنی را از دست ندهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *