شنا کردن را در لیست تفریحاتتان قرار دهید!

اطلاعات سفر با تور استانبول

بسیاری از شما عزیزان که تور استانبول را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنید، سوالاتی برایتان پیش می آید. به عنوان مثال درباره هتلی که می خواهید در استانبول اقامت کنید، یکی از مسائلی است که برای شما مسافران بسیار مهم تلقی می شود. ممکن است که سوالی برایتان درباره نام کلیه هتل های منطقه تکسیم پیش آید، بخواهید نام آن ها را بدانید. حتی از نظر قیمت می خواهید اولویت بندی آن را بدانید، دلیلش هم این است که نمی خواهیم در این سفر پول زیادی برای هتل بدهید، چون تمیز بودن و موقعیت هتل شرط است. در مورد هزینه خرید پوشاک هم سوالاتی پیش می آید، اینکه قیمتش به چه صورت است و غیره. در جواب که به صورت زیر می باشد ادامه می دهیم :

 

اطلاعات سفر با تور استانبول

تعدادی از این هتل ها به ترتیب هتل سیتی سنتر 4 ستاره ، هتل لیون 4 ستاره ، هتل گلدن ایج 4 ستاره ، هتل گلدن حیات 5 ستاره هستند. اگر نظافت هتل برای شما مهم است حتما از هتل های 5 ستاره یا حداقل 4 ستاره تاپ استفاده کنید.

حال ممکن است سوال پیش آید که چه تفاوتی بین هتل های گرند هالیک و یوروپلازا می باشد. هردو هتل در منطقه ی تکسیم واقع شده اند و هردو ازهتل های 4ستاره ی با کیفیت می باشند. موقعیت خوبی نیز از نظر دسترسی به مراکز خرید دارند. این هتل ها از نظر مسافرانی که به این منطقه سفر کرده اند، تایید شده است. هتل گرند آنکا هم پیشنهاد می شود که از هتل های 4 ستاره استانبول است و تا میدان تکسیم 1.5 کیلومتر فاصله دارد که نیز دسترسی آسانی به مرکز اصلی شهر هم دارد. یکی دیگر از هتل هایی که پیشنهاد هر فردی می باشد، هتل ارینت مینتور است و از موقعیت مکانی خوبی برخوردار است. اما هتل سه ستاره در استانبول به مسافران پیشنهاد نمی شود. اما با این حال خود هتل تمیز و مناسب می باشد و در منطقه ی ینی کاپی استانبول واقع شده است و نیز دسترسی خوبی به وسایل نقلیه از جمله تراموا دارد. این هتل همچنین به بافت قدیمی و مناطق دیدنی باستانی شهر نیز از جمله مسجد کبود و مسجد ایاصوفیا نزدیک می باشد.

اما برای اینکه از انتخابتان مطمئن شوید، اطلاعاتی اضافه بر سازمان را برای شما می دهیم که از گفته های بازدیدکنندگان این کشور می باشد. در مورد هتل ناندا باید گفت در میان هتل های استانبول که کمتر با استانداردهای جهانی مطابقت می کنند این هتل، هتلی است تمیز و با کیفیت بالا که شما با داشتن یک نوزاد اقامت راحتی در این هتل خواهید داشت. در مورد غذا برای کودکتان هم اینکه اگر حساسیت خاصی در این مورد دارید می توانید مقداری غذا با خود ببرید. در غیر این صورت می توانید به راحتی در استانبول غذا تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *