سفری به شهری ساحلی و زیبا، استانبول

از تور استانبول تا سفر به اورسیا در ترکیه

اگر بخواهیم از اول راه شروع کنیم، ابتدا تحقیق درباره مقصدی است که قصد سفر به آنجا را داریم، فرض را بر این می گذاریم که می خواهیم سری به ترکیه بزنیم. پیشنهاد ما شروع از استانبول می باشد، با تور استانبول سفر را آغاز کرده، دیدنی های آن را بازدید کرده و لذت ببرید، از امکانات تفریحی و تجهیزات هتل بهترین استفاده را ببرید، بعد از آن سری به اورسیا می زنیم؛ آیا درباره اورسیا می دانید؟ تا به حال نامش به گوشتان خورده است؟ پس با ما همراه باشید.
از تور استانبول تا سفر به اورسیا در ترکیه
اما باز هم قبل از آن اطلاعاتی درباره قیمت تور مورد نظران به دست آورید، حال می خواهد تور استانبول باشد و یا هر جای دیگری. قمیت تور را پیدا کردید و بعد از آمادگی برای سفر و چک کردن تورهای لحظه آخری، نوبت به هتل می رسد. به پیشنهاد بعضی از مسافران، هتل مانسول بوتیک لامارتین (4ستاره میدان تکسیم) را به شما سفارش می کنیم که به عبارتی هتلی خوب و با امکانات خوب است. اما باز هم به نظر خودتان بستگی دارد. در ضمن به یاد داشته باشید، هر سال فقط یه بار می توانید از ارز دولتی استفاده کنید و اگر بار دومتان باشد یا اینکه چندمین بارتان باشد، به شما ارز دولتی تعلق نمی گیرد.

روز اولی که به مقصدتان می رسید، با برخورد گرم خدمه مواجه می شوید که بسیار خوش برخورد نیز هستند. به طور مثال، به گفته برخی از مسافران صبحانه‌ی هتل هر روز 6 نوع غذای گرم و متنوع با کیفیت خوب می باشد، غذای سرد هم شامل سه نوع کالباس، انواع مختلف پنیر و مربا و خشکبار و کنفلکس و زیتون و چند نوع میوه و سبزی تازه است به اضافه‌ی کلی شیرینی و انواع نان تازه که بسیار خوشمزه هستند. دو نوع آبمیوه و دستگاه نسکافه هم با شیر اضافه و آب جوش و انواع چای لیپتون از خدمات صبحانه می باشند و از ساعت 7 تا 10 مدام ظرف ها شارژ می شوند. حوالی هتل پر است از کافه و رستوران هایی که در محوطه‌ی باز هم میز و صندلی چیده شده اند و همیشه پر از مهمان هستند. بعد از یک گشت و گذار کوتاه در اطراف میدان تکسیم مسیرتان برای رفتن به بازدید از آکواریوم تغییر دهید.

یک نکته‌ی جالب این است که در همه‌ی مناطق معروفی که زیاد مورد بازدید توریست ها قرار میگیرند، همیشه دختر و پسرهای جوانی دیده می شوند که روی کاور لباس هایشان بزرگ نوشته شده است ASK ME . این افراد زبان انگلیسی بلد هستند و بعضی‌ ها نیز دست و پا شکسته فارسی و عربی هم حرف می زنند. اگر مسیری را بلد نبودید و به دنبال آدرسی می گشتید، از آن می توانید بپرسید.

ساختمانی که برای بازدید از آکواریوم می روید، این طور است که وقتی وارد ساختمان می شوید، کانتر فروش بلیط را می بینید و روی کانتر تابلوهایی دیده می شود که نوع بلیط توضیح داده شده است و قیمت هر بلیط را نوشته اند، بلیط گلد شامل بازدید از آکواریوم، سینمای سه بعدی و بازی می شود و بلیط سیلور فقط مختص آکواریوم است و بازی و سینما را شامل نمی شود. امیدواریم سفر خوبی را در پیش داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *